Яка оплата праці педагогічним працівникам, в період канікул?

Оплата праці педагогічним працівникам, яким при тарифікації було встановлено години індивідуального навчання, в період канікул.


    Оплата праці педагогічних працівників за проведення індивідуального навчання учнів здійснюється відповідно до інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти (№103 від 15.04.1993 року).

    Оплата за години індивідуальної роботи проводиться за тарифікацією. Тобто місячна заробітна плата визначається шляхом множення ставки заробітної плати на встановлену вчителеві фактичну кількість годин на тиждень у тому числі індивідуальне навчання і ділення цього добутку на норму годин на ставку.

    При цьому погодинна оплата праці при нарахуванні заробітної плати вчителя, які ведуть індивідуальне навчання з учнями, застосовуватися не може. Таким чином, при оплаті праці педагогічних працівників, яким було встановлено години індивідуального навчання в період канікул має застосовуватися п.71 Інструкції №102 згідно з яким оплата праці педагогічних працівників за час роботи в період канікул проводиться з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації.